• Обновено
XHP Скалило Оградата Златна Железни Цевки Ѕид Скалите, Оградата Парапети Balusters за лица со посебни потреби и Старите лица Децата Ковано Железо Скалило Banister Парапети з

XHP Скалило Оградата Златна Железни Цевки Ѕид Скалите, Оградата Парапети Balusters за лица со посебни потреби

Оценката:
DEN 2879.76

Тековен
Во магацинот.

Метал Материјал : Висок квалитет на железо поцинкуван круг цевка скалило парапети, Ѕид-монтирани кружни парапети Златни,висока температура отпорни, анти- ' рѓа боја, цврсти и издржливи, носат-отпорни, и отпорно на гребење, цврста, стабилна, и долг животен век.Здрав Balusters :протезите на парапет поддржува 200kg, дијаметар на скалило парапет цевка е 3cm, и на растојание од ѕид е 7cm, вклучувајќи ѕид загради и завртки.Супер мазна површина, пријатно чувство, безбедно и издржливи.Безбедност и Еко-пријателски : рабовите се рака-полиран, не burrs, без пукнатини.Мазна површина го спречува прст гребнатини и обезбедување на безбедност.Повеќенаменски скалило оградата : може да се користи на скали, ходници, вили, поткровја, барови, станови, апартмани и други места.Инсталацијата е многу едноставна.Комплет содржи сите компоненти потребни за инсталација(одново и одново, капи за удобен зафат, вклучувајќи потпирач загради, ѕид носители,завртки и ноктите).Златна потпирач : Ние ќе ја испорача потпирачи за раце над 120cm во неколку делови, Обично максималната големина на секој дел е 120cm.Ние поддршка големина на вредноста, ако треба да се наредат и други големини, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Големина : 8ft/240cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.