• Обновено
Muzata 4pack Нерѓосувачки Челик Парапет 6.6 Ft за Кабел Оградата Палубата Скалило Затворен Отворено, 2 OD Круг Цевка Бранеа Доработка,Одговара Muzata PT1 Криви Топ Пост Дрво, Мет?

Muzata 4pack Нерѓосувачки Челик Парапет 6.6 Ft за Кабел Оградата Палубата Скалило Затворен Отворено, 2 OD Круг

Оценката:
DEN 2879.76

Тековен
Во магацинот.

Потоа можете да ги следите на шопинг листата за да купи сите материјали во 3 минути.Треба други додатоци за работа со оваа рунда парапет, ве молиме да пребарувате Muzata HA04 (круг лактот крајот), Muzata HA05 (дошу агол конектор), Muzata HA06 (rotatable конектор), Muzata HA07 (нерѓосувачки челик крајот капа), или Muzata HA13 (ПОМ крајот капа).Edgeless систем - Овој производ може да се примени за да се пред-дизајниран Edgeless кабел оградата систем.Metal Budget е сите метални систем дизајниран за двете трајни структура и низок буџет.Упатство - Земете повеќе детали со симнување на PDF датотека од "Производ водичи и документи" на оваа страница.Тоа е широко се користат во домашни и комерцијални апликации.Со текот на години на индустријата и производ истражување, MUZATA кабел оградата систем има докажано да биде многу сигурен и безбеден против тестот на времето.Метал мислења - PS01 PS02 PS32 (T304 нерѓосувачки челик,бранеа или црна).Одлична водоотпорен и отпорност на корозија, трајни производи за долгорочна апликации.Алатки - CR09 CR12 (Хидраулична crimper,кабел машина).Челичното јаже - WR01 (T304).Тешки парапет со 1.Ние го избере сите компоненти врз основа на два поени, со висок квалитет и ефикасна.Метал мислења - PS01 PS02 PS32 (T304 нерѓосувачки челик,бранеа или црна)Метал парапети - HT20 HT30 (T304 или алуминиум,круг или тенка правоаголник)Кабел оградата комплет - CR52 (T316 нерѓосувачки челик)Челичното јаже - WR01 (T304) Tools - CR09 CR12 (Хидраулична crimper,кабел машина)упатство - Земете повеќе детали со симнување на PDF датотека од "Производ водичи и документи" на оваа страница.Се препорачува да се работи со Muzata нерѓосувачки челик мислења, ве молиме да пребарувате Muzata PS01. Plz дојдете до "опис на производот" или превземете го УПАТСТВОТО за КОРИСНИКОТ на PDF за целосен систем на информации.MUZATA е една од водечките кабел оградата компанија која обезбедува премија производи со поволни екс-фабрички цени.Ако сте почетник или не се сигурни за тоа како да го направи тоа.Поврзани Додатоци -На парапет може да се намали во било колку да се задоволат вашиот проект.Тоа има бранеа завршувањето на површината, прикажување елегантна кабел оградата систем.Висока Јачина&Издржливи - Muzata круг парапети се изработени од квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа вклучува : Нерѓосувачки челик круг мислења (Muzata PS21), круг парапети (HT20), кабел оградата комплет CB32, 1/8" T316 нерѓосувачки челик кабел WR02, хидраулични crimper и машина поставите CK12, заштитник ракав CB29.Метал парапети - HT20 HT30 (T304 или алуминиум,круг или тенка правоаголник).Кабел оградата комплет - CR52 (T316 нерѓосувачки челик).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.