• Обновено
vikofan 4x4 (Вистински 3.5x3.5) Инчи Палубата Пост Поддршка Водител на База на Протезата со Завртки Одговара за Парапет Прирабница и Брзо Монтирање База Покрие Здолниште Тр

vikofan 4x4 (Вистински 3.5x3.5) Инчи Палубата Пост Поддршка Водител на База на Протезата со Завртки Одговара

Оценката:
DEN 508.80

Тековен
Во магацинот.

【Fitment】4x4 (Вистински 3.5x3.5) Инчи Палубата Пост Поддршка База На Протезата Одговара За Парапет Прирабница И Брзо Монтирање База Покрие Здолниште Трим Сидро. 【Функција】Совршен за дек поддржува, тремот оградата, рака шини и објавите на сопствениците.Исто така, може да се користи како табела нога / поштенско сандаче пост поддршка заградата. 【Големина】4x4 (Вистински 3.5x3.5 Инчи) Пост База Покрие Здолниште Прирабница со Завртки за Дек Тремот на Парапет Оградата Поддршка Трим Сидро. 【Инсталација】Палубата Пост Поддршка Водител на База Заградата е лесен за употреба.Подебели & поголем пост база на дното за подобро структурна сила на палуби. 【Материјал】Направени од високо-сила и издржлива пластика.УВ-отпорни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.