• Обновено
Muzata 165 Стапки Челичното Јаже Кристал Винил Обложен Кабел Поцинкуван Челик 3/32-инчен Преку 1/8 инчи за Оградата Систем Платформа Скалило Balustrade DIY,7x7 Влакно WR12, WP1 WC1

Muzata 165 Стапки Челичното Јаже Кристал Винил Обложен Кабел Поцинкуван Челик 3/32-инчен Преку 1/8 инчи за

Оценката:
DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

Мазна заштитник ракави(MUZATA CR13),кабел оградата turnbuckles(MUZATA CK01).Cable Genie систем - Овој производ му припаѓа на дрво Cable Genie кабел оградата систем, во кој имаме планирано сè што ви треба за кабел оградата на проектот.Тоа вклучува : Кабел оградата колекции (CR73 или CB16); Додатоци (CR13 CR91); Челичното јаже (WR02 или WR01); Алатки (CT16 CT19 CR12); Plz дојдете до" опис на производот" или превземете го упатството за корисникот на PDF за целосен систем на информации.Бесплатни дизајн service - Ако сте почетник или не се сигурни за тоа како да го направи тоа.Ве молиме да стигнат до нас со кликнување "од Muzata" подолу златна копчето.Нашите експерти може да се направи сите планирање, проектирање, и буџет работи за вас, без дополнителна наплата.Потоа можете да ги следите на шопинг листата за да купи сите материјали во 3 минути.Факултативна кабел оградата колекции - CB16 CR73. Додатоци - CR91 CR13. Челичното јаже - WR02 (T316).Алатки - CT16 CT19 CR12. Упатство - Земете повеќе детали со симнување на PDF датотека од "Производ водичи и документи" на оваа страница.Cable Genie е патент кабел оградата системот, кој е наменет да биде целосно невидливи за дрво рамки.Тоа е идеален избор за perfectionists бидејќи терминали се целосно скриени во внатрешноста на дрвен мислења за да се создаде совршена уредни изглед.Cable Genie ви овозможува да го користите само еден пост на секој агол.Имаме две опции за терминали, swageless тип CB16 и брзо swage тип CR73, двете од нив се обновливи.Факултативна кабел оградата колекции - CB16 CR73 Accessories - CR91 CR13 Wire јаже - WR02 (T316) Tools - CT16 CT19 CR12 Корисник водич - Земете повеќе детали со симнување на PDF датотека од "Производ водичи и документи" на оваа страница.Ако сте почетник или не се сигурни за тоа како да го направи тоа.Ве молиме да стигнат до нас преку кликнување "од Muzata" подолу златна копчето.Нашите експерти може да се направи сите планирање, дизајнирање и буџет работи за вас, без дополнителна наплата.Потоа можете да ги следите на шопинг листата за да купи сите материјали во 3 минути.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.