• Обновено
VistaView CableTec Лесно да го Инсталирате, Self-Locking SwiftCatch Swageless Брз Конектор за Кабел Огради за 1/8 Кабел (со Црни Капи)-Многу од 10

VistaView CableTec Лесно да го Инсталирате, Self-Locking SwiftCatch Swageless Брз Конектор за Кабел Огради

Оценката:
DEN 2758.80

Тековен
Во магацинот.

ЗАШТЕДУВА ВРЕМЕ, – ги Зема секунди, за да се инсталира и да ја елиминира потребата за точни мерења.DO IT YOURSELF – најлесен кабел оградата хардвер на пазарот.Нема посебни потребни алатки.СИТЕ НАМЕНА – Овие делови може да се користи за било кој тип на пост : дрво, композитни или метал.ДЕКОРАТИВНИ – Сместен во целост во рамките на крај пост со декоративни капи надвор од пост.На ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК – Направени од T316 морски-одделение од нерѓосувачки челик кој нуди максимална издржливост во суровата клима.Големина Име : Многу 10 | Боја : Црна Капа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.