• Обновено
Muzata 60Pack Кабел Оградата Комплет Прилагодливи Аглеста Заштитник Ракав за 1/8 Челичното Јаже Дрво Мислења Компатибилен 10 30 40 Степен Beveled Grommet Заштитна T316 Нерѓосувачки Ч

Muzata 60Pack Кабел Оградата Комплет Прилагодливи Аглеста Заштитник Ракав за 1/8 Челичното Јаже Дрво Мислења

Оценката:
DEN 1439.76

Тековен
Во магацинот.

Нашите експерти може да се направи сите планирање, дизајнирање и буџет работи за вас, без дополнителна наплата.Бесплатни дизајн service - Ако сте почетник или не се сигурни за тоа како да го направи тоа.Ако сте почетник или не се сигурни за тоа како да го направи тоа.Се работи за крајбрежните проекти.Сите делови се изработени од морски-одделение од нерѓосувачки челик.Ве молиме да стигнат до нас преку кликнување "од Muzata" подолу златна копчето.Материјал : Направен од T316 морски одделение од нерѓосувачки челик.Ако имате агол поголем од 40°,ве молиме заменете ги лепило за миење со поголеми една CR67.Уредни изглед : ќе се забележи дека во дупка секогаш ќе splinter кога ќе се дупчење преку. Додатоци - CR13 CR68 CR69.Користете 6.Факултативна кабел оградата колекции - CK07 CK08 Додатоци - CR13 CR68 CR69 Челичното јаже - WR02 (T316) Tools - CT19(агол вежба водич) CT15(кабел машина) CT01(хидраулична crimper)упатство - Земете повеќе детали со симнување на PDF датотека од "Производ водичи и документи" на оваа страница.5 mm(околу 1/4") вежба малку.Ве молиме да стигнат до нас со кликнување "од Muzata" подолу златна копчето.Работи само за дрво мислења,а не за метал мислења.Лепило за миење може да се следеше дупка да се направи чиста завршувањето изглед.Тоа вклучува : Кабел оградата колекции (CK07 или CK08); Додатоци (CR13 CR68 CR69); Челичното јаже (WR02 или WR01); Алатки (CT19 CT15 CT01); Plz дојдете до" опис на производот" или превземете го упатството за корисникот на PDF за целосен систем на информации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.