• Обновено
Unilive Метал Индустриски Цевки Скалило Парапет, 7FT Скалите Парапет, Поцинкуван Индустриски Цевки Оградата Затворен&Отворено Цевка Скалило Оградата со Ѕид Поддршка, К

Unilive Метал Индустриски Цевки Скалило Парапет, 7FT Скалите Парапет, Поцинкуван Индустриски Цевки Оградата

Оценката:
DEN 796.80

Тековен
Во магацинот.

【Долг живот Цевка OD : 3.31 инчи; Круг база OD : 3.6 инчи; Висина (за на ѕид) : 3.43 инчи. 1-4 нозе поделени во 1 секција; 5-8 2 secions; 9-10 се 3 одделенија.Вие можете безбедно да одат каде што сакаат да одат.Биде безбедно ќе нагоре и надолу по скалите.Биде безбедно ќе нагоре и надолу по скалите.Имајте тоа каде децата може да го допре.Донесе различен стил на вашиот дом.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.