• Обновено
WSLHP 20FT Скалите Парапет Комплет,Метални Цевки, Парапет,Ѕид Декорација Banister за Надворешна & Затворен( Црна)

WSLHP 20FT Скалите Парапет Комплет,Метални Цевки, Парапет,Ѕид Декорација Banister за Надворешна & Затворен(

Оценката:
DEN 292.80

Тековен
Во магацинот.

Скалило парапет материјал : Поцинкуван цевка;Површина : Црна чини рѓа слободни заврши.Мулти цел : Погоден за вили, lofts, внатрешна,надворешна и на било кое место каде што безбедноста на парапет се потребни,Растојанието од ѕидот : 8-11cm ова може да се направи како прилагодено големина.Идеален за возраст во вашето семејство, како и за КОМЕРЦИЈАЛНИ и ИНСТИТУЦИОНАЛНАТА употреба.Вкупна должина : 20 FT;Стојат надвор од ѕидот ширина : 3 15/16"Земете го вашиот над мерења и цел што треба, предмет на минимум цел.Само додадете нагоре вашиот мерења, тркалезни до следниот нога ''increment '' и цел број од листата.Мерењата се приближуваме и врз основа на планината центри.Прирабници се распоредени рамномерно по железница.Инсталација Методи : Како хоризонтална, склони или вертикална balustrade.Погоден за DIY инсталација.Ние специјално додаде уште еден сет на додатоци.Ова може да биде инсталиран посебно или се поврзани заедно.Идеална : Идеален за оние тесни скалила и на било кое место каде просторот е грижа.Оваа парапет не само што ќе додадете безбедноста на вашиот престој, но исто така и карактер и убав дизајн.Големина : 20 FT | Стил : Затворен & Отворено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.