• Обновено
KASTFORCE 12pcs Палубата Оградата Загради Конектори за 2x4 (1.5x3.5) Оградата Дрво Пост со 72pcs Нерѓосувачки Црна Слој Завртки KF4012

KASTFORCE 12pcs Палубата Оградата Загради Конектори за 2x4 (1.5x3.5) Оградата Дрво Пост со 72pcs Нерѓосувачки

Оценката:
DEN 623.28

Тековен
Во магацинот.

Вклучува 12 компјутери на палубата железнички заградата конектори, 72 парчиња црн слој од не ' Рѓосувачки Челични навртки.Лесно и прецизно да го инсталирате 2"x4" оградата да ја објавите во 90 степени.Работи на дрво и композитни огради.Најлон материјал.Вклучува 12 компјутери на палубата железнички заградата конектори, 72 парчиња црн слој од не ' Рѓосувачки Челични навртки.Лесно и прецизно да го инсталирате 2"x4" оградата да ја објавите во 90 степени.Работи на дрво и композитни огради.Најлон материјал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.