• Обновено
Lulultn 10 Пара Нерѓосувачки Челик Кабел Оградата Хардвер за Полнење, за 3/16 Кабел Оградата Систем, за Дрво Мислења, Прилагодливи Агол, T316 Морски Одделение

Lulultn 10 Пара Нерѓосувачки Челик Кабел Оградата Хардвер за Полнење, за 3/16 Кабел Оградата Систем, за Дрво

Оценката:
DEN 2783.76

Тековен
Во магацинот.

Аголот на кабел оградата хардвер може слободно да се прилагоди помеѓу 0 и за 180 степени, па тие може да се користи со кабел оградата системи од различни агли.Овој комплет е погодна за 3/16 инчен кабел оградата, за дрво пост.Комплетот е составен од T316 морски одделение од нерѓосувачки челик, кој е рѓа-доказ и издржливи.Овој производ вклучува 10 Прилагодливи Swage Toggle Turnbuckle Tensioners, 10 Крајот фитинзи, 40 завртки, 1 мултифункционален мал клуч.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.