• Обновено
kjxxkj 1/8 Инчи Прилагодливи Агол Кабел Оградата Хардвер Swage Комплет Еден-Завртки за Дрво Пост, T316 Нерѓосувачки Челик, Морски Одделение (10 Парчиња)

kjxxkj 1/8 Инчи Прилагодливи Агол Кабел Оградата Хардвер Swage Комплет Еден-Завртки за Дрво Пост, T316 Нерѓосувачки

Оценката:
DEN 1800.00

Тековен
Во магацинот.

Овој професионален фитинг одговара за 1/8 инчи кабел шини, тоа може да се прилагоди слободно од 0 до 180 степен, може да се применува на сите видови на комплицира кабел оградата систем како што хоризонтална оградата, скалило оградата.Овој кабел оградата хардвер е направен од висок квалитет на морски одделение 316 од не ' рѓосувачки челик.Предност : киселина и алкално отпорни, високи анти-корозија способност, издржлив и лесен за одржување;.Оваа фитинг одговара за дрво пост оградата систем, заостри кабел со своите turnbuckle; Овој професионален фитинг важи и за 1/8 инчи кабел оградата, хидраулична crimper која вклучува #4-6dies е потребно во текот на инсталацијата;.Едноставен дизајн и лесен за инсталација : Нема дополнителни завртки се потребни за време на инсталацијата;.Под строга контрола на процесот и напредна технологија, нашите производи се со висок квалитет и одлична изработка.Ние се претпостави дека ќе бидете задоволни со овој комплет.Едноставен Дизајн.Лесно да се инсталира.Може да се применат за речиси сите видови на кабел оградата систем кој со дрво мислења.На turnbuckle max OD е 3/8 инчи;.На turnbuckle целосно продолжен должина е 10 инчен;.На turnbuckle целосно скратена должина е 6-3/4 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.