• Обновено
Muzata 330 Метри Челичното Јаже Кристал Винил Обложени Нерѓосувачки Челик 3/32inch Преку 1/8inch Кабел за Оградата Платформа Скалило Balustrade Отворено DIY,7x7 Влакно WR09, WP1 WC1

Muzata 330 Метри Челичното Јаже Кристал Винил Обложени Нерѓосувачки Челик 3/32inch Преку 1/8inch Кабел за Оградата

Оценката:
DEN 1439.76

Тековен
Во магацинот.

Времето за заштита заштитник ракави(MUZATA CR13),кабел оградата tensioners(MUZATA CK01).Wood Loft систем - Овој производ му припаѓа на Wood Loft кабел оградата систем, во кој имаме планирано сè што ви треба за кабел оградата на проектот.Тоа вклучува : Кабел оградата колекции (CK01 или CN09); Додатоци (CR13 CR66); Челичното јаже (WR01 или WR03); Алатки (CT21 CR12 CR09 или CT03); Plz дојдете до" опис на производот" или превземете го упатството за корисникот на PDF за целосен систем на информации.Бесплатни дизајн service - Ако сте почетник или не се сигурни за тоа како да го направи тоа.Ве молиме да стигнат до нас со кликнување "од Muzata" подолу златна копчето.Нашите експерти може да се направи сите планирање, проектирање, и буџет работи за вас, без дополнителна наплата.Потоа можете да ги следите на шопинг листата за да купи сите материјали во 3 минути.кабел оградата колекции - CK01 CN09. Додатоци - CR13 CR66. Челичното јаже - WR01 (T304).Алатки - CT21(агол вежба водич) CR12(кабел машина) CR09(хидраулична crimper).Упатство - Земете повеќе детали со симнување на PDF датотека од "Производ водичи и документи" на оваа страница.Индустриски стил е естетска тренд во дизајнот на ентериер, која трае индиции од старите фабрики.Wood Loft е индустриски стил кабел оградата систем на ефективни буџет.Тоа е одлично за lofts, гаражи, фабрики, магацини, било индустриски стил палуби и скалите.Широк прилагодливи спектар turnbuckle е пријателски за почетници.кабел оградата колекции - CK01 CN09 Accessories - CR13 CR66 Wire јаже - WR01 (T304) Tools - CT21(агол вежба водич) CR12(кабел машина) CR09(хидраулична crimper)упатство - Земете повеќе детали со симнување на PDF датотека од "Производ водичи и документи" на оваа страница.Ако сте почетник или не се сигурни за тоа како да го направи тоа.Ве молиме да стигнат до нас преку кликнување "од Muzata" подолу златна копчето.Нашите експерти може да се направи сите планирање, дизајнирање и буџет работи за вас, без дополнителна наплата.Потоа можете да ги следите на шопинг листата за да купи сите материјали во 3 минути.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.