• Обновено
Swage Заостануваат Завртки Лево и Десно, 316 од не 'Рѓосувачки Челик се Стегне Завртки Лево и Десно за 1/8 Кабел Скалило Оградата Палубата Оградата Дрво Пост DIY Дрво Baluster K

Swage Заостануваат Завртки Лево и Десно, 316 од не 'Рѓосувачки Челик се Стегне Завртки Лево и Десно за 1/8

Оценката:
DEN 839.52

Тековен
Во магацинот.

????Лево и Право Дизајн : Нашата Кабел Оградата комплет дизајн со Левата рака заостануваат завртки и Десната страна Заостануваат Завртки.Овој Дизајн може да ротирате челичното јаже на истата насока, кој се решава проблемот на извртување на челичното јаже. ????Издржливи & Солидна : Ова палубата оградата комплет се состои од T316 морски одделение од нерѓосувачки челик,супер силен отпор на ' рѓа ,вода & корозија .Одлична и за отворен и затворен апликации. ????Брз и лесен за инсталација : Можете лесно да го инсталирате DIY кабел оградата систем со користење на овој кабел оградата за полнење.На заостануваат навртки може да бидат drilled во дрво за да се прилагоди на стегање без дополнителни turnbuckle или tensioner. ????Големина : вкупна Должина 4", Нишка Должина 2", Навој Дијаметар : 1/4", Дупка Големина : 1/8"(Монтирање 1/8-инчен OD кабел на оградата систем). ????Пакет : 15 КОМПЈУТЕРИ Левата Рака Навој Заостануваат Завртки + 15 КОМПЈУТЕРИ Десната Рака Навој Заостануваат Завртки & 1 BUC вежба малку.Lsquirrel е компанија специјализирана во производство и продажба на различни хардверски додатоци и канцелариски производи, со напредна технологија и одлични перформанси.Производи главно вклучуваат carabiner, линк токи, од не ' рѓосувачки челик синџири, turnbuckles, тактички пенкала, пенкало refills, итн.Lsquirrel секогаш е со фокус на високо-квалитетни производи и најдобра услуга.Карактеристики на производот : име на Производ : Swage заостануваат Завртки Спецификација : 4 инчен Боја : Сребро Материјал : 316 од не 'Рѓосувачки Челик Големина : вкупна Должина 4", Нишка Должина 2", Навој Дијаметар : 1/4", Дупка Големина : 1/8"(Монтирање 1/8-инчен OD кабел на оградата систем) .производ тежина : 15g/еез.Брз и Лесен за Инсталација : Можете лесно да го инсталирате DIY кабел оградата систем со користење на овој кабел оградата за полнење.На заостануваат навртки може да бидат drilled во дрво за да се прилагоди на стегање без дополнителни turnbuckle или tensioner.Пакет се вклучени : 15 Пакет Левата Рака Навој Заостануваат Завртки + 15 Пакет Десната Рака Навој Заостануваат Завртки + 1 вежба малку.

Параметри на производот

4 inch :
Color:
Silver
Material:
316 Stainless Steel
Size:
Overall Length 4, Thread Length 2, Thread Diameter
product weight:
15g/pcs.

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.