• Обновено
Lulultn 20 Пара Право&Лево Swage Заостануваат Завртки,T316 Нерѓосувачки Челик Кабел Оградата Комплет Опрема, за 1/8 Кабел Оградата Систем

Lulultn 20 Пара Право&Лево Swage Заостануваат Завртки,T316 Нерѓосувачки Челик Кабел Оградата Комплет Опрема,

Оценката:
DEN 839.76

Тековен
Во магацинот.

Се користи за да се инсталира 1/8 "челичното јаже кабел на дрвени огради, ве Молиме да користите хидраулични crimping tools да се поправи кабел за време на инсталацијата, Имајте на ум дека кабел должина треба да биде од 1,5 инчи пократки од работ на шумата;.T316 морски одделение од нерѓосувачки челик, силна отпорност на корозија, силни и издржливи,Одлична и за отворен и затворен апликации.Ова палубата оградата хардвер одговара 1/8-инчен OD кабел на оградата систем;.Нов палубата оградата дизајн, едноставен и елегантен.Производи без Лево .Со лево и десно тема дизајн,Па turnbuckles не се потребни во оградата систем.Тоа caded threadn се прилагоди на кабел стегање и решавање на кабел пресврт проблем,И овој кабел оградата не може да биде лесно да се unfixed или уништени од надворешни лица;.Тема должина = 2", навој дијаметар = 1/4", дупка големина = 1/8", вкупна должина = 4",20 левата рака тема заостануваат завртки, 20 десен тема заостануваат завртки,1 мултифункционален мал клуч , 1 вежба малку.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.