• Обновено
2 Парчиња Стоматолошки Огледало со Светлина Алатка LED Осветлен Заби Инспекција Огледало Анти Магла Крива Агол Стоматолог Орална Нега Алатка

2 Парчиња Стоматолошки Огледало со Светлина Алатка LED Осветлен Заби Инспекција Огледало Анти Магла Крива Агол

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Стоматолошки Огледало Со Светлината Идеален за перорална испит и дијагноза,го Прави да се набљудуваат заби јасно.Стоматолошки Алатки Со ABS справи и да се префрлате копче, лесно за работа,откине филмот на mirro и се повлече на хартија од надвор рачка пред да го користите!.Запалени Заби Инспекција Огледало дезинфицира со алкохол, не се висока температура!Тоа е еднократно по стерилизација третмани, но само за едно лице да се користи за спречување на вкрстена инфекција и одржување на канализационата.Анти Магла Крива Агол Стоматолог Орална Нега Алатка Усни Стоматолошки Огледало LED Прозрачна Antifogging Устата Огледало Устата Заб Инспекција Огледало.Неговата форма и дизајн помага да изврши увид тешко да се види области.Стоматолошки Устата Огледало Редовно користење можат да бидат ефективни во спречувањето на парадонтална болест, ви овозможува одржување на оралното здравје.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.