• Обновено
Громот Група 12-Pack Аркадија Колекција Послужавник, 14-Инчен од 10-Инчен, Бела

Громот Група 12-Pack Аркадија Колекција Послужавник, 14-Инчен од 10-Инчен, Бела

Оценката:
DEN 4297.44

Тековен
Во магацинот.

Тоа е Послужавник.Тоа има 14 Инчи од 10 Инчи.Тоа му припаѓа на Аркадија Колекција.Тоа е се продаваат како еден пакет од 12. Тоа се прави на меламнин пластика.Тоа е Послужавник.Тоа има 14 Инчи од 10 Инчи.Тоа му припаѓа на Аркадија Колекција.Тоа е се продаваат како еден пакет од 12. Тоа се прави на меламнин пластика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.