• Обновено
ШПИОН Оптички Раздор Лајт, на Плоштадот очила за сонце, Боја и Контраст Подобрување на Леќи

ШПИОН Оптички Раздор Лајт, на Плоштадот очила за сонце, Боја и Контраст Подобрување на Леќи

Оценката:
DEN 2880.00

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Произведено во САД или Увезуваат.Пластична рамка.Поликарбонат леќа.Не-Поларизирани.Леќа ширина : 57 милиметри.СРЕЌЕН LENSE : ШПИОН+'s револуционерните терапевтски Среќен леќа техника е научно докажано дека е наместена да го зголеми расположението и будноста додека подобрување на бојата и контрастот, обезбедување на вистински животот се менува визуелно искуство.POLARIZE : на Располагање со поларизација, кој блокови над 99% од површината сјајот и е слоевит и запечатени во рамките на леќи за да се спречи гребење, delaminating, и hazing на вашиот поларизирана филтер.ИЗГРАДБА : Изградени од Grilamid, лесен рамка материјал идеален за секојдневна облека, поради својата сила и флексибилност.ЛАК (Точни Радиус на Кривина) поликарбонат леќи се заострените да ги следат природна кривина на окото, обезбедување кристално јасно нарушување-слободен визија, додека намалување на напрегање на очите.ИЗДРЖЛИВОСТ : Робустен 5-барел шарки за дополнителна издржливост / МЕРЕЊА : Рамка мерки 58-18-145. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Фалсификувани од страна на sun и ронки на здивот уште севиџ пејзаж на Јужна Калифорнија, Раздор Лајт нема ништо да се докаже.Овие очила за сонце се изградени со истиот одговара на формата на нашите исконски Раздор, но со низок профил леќа и unquestionable лесно-цврстина дека има дефинирано класичен Калифорнија за идните генерации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.