• Обновено
YOYORUN Вештачка Трева 32IN X 80IN,Косилка за Трева,Совршен за Надворешен Декор,Градина, на Тревникот, Патио, Двор, Балкон,Мат, CarpetAlso Користи како Мат за домашни Миленици,Обу

YOYORUN Вештачка Трева 32IN X 80IN,Косилка за Трева,Совршен за Надворешен Декор,Градина, на Тревникот, Патио,

Оценката:
DEN 767.76

Тековен
Во магацинот.

Мулти-цел за употреба : погоден за надворешен декор,како што се тревник, дворот ,патио, пејзаж, двор, дек, балкон, мат, тепих, doormats во затворен дома.Еколошки безбеден не-токсични,Совршен за Деца, домашни миленици.Мат за домашни Миленици,Трева за Кучиња,Обука Влошки,Кучиња Медиокритет.Премиум Квалитет Материјал : Направен од квалитетот полиетилен и поли полипропилен предиво, висина околу 1.2" должина,многу издржливи.Заштедите Пари : Нема косење, без наводнување,со ниска одржување.Лесен за инсталација : Вештачка трева лесно да бидат отсечени во било која големина.Големина : 32 IN X 80 IN.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.