• Обновено
Амазон Бренд - Мама Мечка Обука За Момчиња Панталони 2T-3T, 74 Count

Амазон Бренд - Мама Мечка Обука За Момчиња Панталони 2T-3T, 74 Count

Оценката:
DEN 1821.60

Тековен
Во магацинот.

74 Медиокритет Обука Панталони за години 2 T–3 T до 34 lbs (15kgs); за Секој пакет содржи две забава-to-wear верзии на Алигатор Улица шема.Облик на страничните панели за повеќе долна облека како се вклопуваат, со refastenable страни за брзи промени.Quilted core повлекува во wetness, далеку од вашето дете на кожата.До 12 часа на истекување заштита, денот или ноќта.Слободни од штетни состојки (без парфеми, хлор белење, лосиони, или phthalates).Wetness индикатор згаснува кога влажни да се промовира учење.Дише надворешниот поклопец помага да се задржи вашето дете е кожата сува и здрави.Дерматолог-тестирани со противалергиски лагер.Направен во една нула-отпад-да-депониски објект; Не се тестирани на животни.Еден бренд.Гаранција за квалитет : Ние сме горди на нашите производи.Ако не сте задоволни, ние ќе рефундирање на дека за било која причина во рок од една година од купувањето. 1-877-485-0385. Стил : Момчиња | Големина : 2 T-3 T (74 Count).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.