• Обновено
Sinolodo Гумени Гимнастика Воздух Превртување Мат 4/8 инчи, Дебелина Airtrack Душеци за Домашна Употреба/Обука/Cheerleading/Јога/Вода со Пумпа

Sinolodo Гумени Гимнастика Воздух Превртување Мат 4/8 инчи, Дебелина Airtrack Душеци за Домашна Употреба/Обука/Cheerleading/Јога/Вода

Оценката:
DEN 2399.76

Тековен
Во магацинот.

【Материјал】0.12 мм дебел ПВЦ ламинат ткаенина густина до 1000dg/м2 : Споредување со 0.9 мм ПВЦ, и Тоа го подобри перформанси на анти исчезнува, цврстина, отпорност на триење, lightfast, стареењето на корозија и пукнатина корозија.Комбинацијата на цврстина и удобност. 【СЛОБОДНИ ДОДАТОЦИ】 : На превртување мат доаѓа со електрична пумпа што може да се надува салата мат во рок од 2-3 минути. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】 : Воздух, Подот може да биде ставен на салата кат, уметнички гимнастика кат, во високо-перформанси обука, gymnastic вежби, танц, клубови, фитнес клубови, училишта, рекреативни центри,домашна забава, и гимназија, танцов клуб, професионална обука, парк или изнајмување бизнис.Исто така, може да се користи на дворот, трева земјиште, на плажа или вода.Само бидете сигурни дека не постои остра работи или оган околу. 【СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА】На 10ft долго воздух мат за гимнастика е мала тежина и преносни, лесно се чуваат во чантата кога не го користите.Мат симулира пролет кат убаво и тоа е лесно да се постави и да добијат соодветна отскокнување. 【ПРИТИСОК ПРИЛАГОДЛИВИ】Со контролирање на влезот на воздухот, на превртување на мат и воздухот одбор е со прилагодливи отпор и удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.