• Обновено
Направени од Страна на Џони Женска' Девојки Висока Половината Мини Plaid Училиште Униформа Pleated Skater Тенис Здолниште со Поставата Шорцеви

Направени од Страна на Џони Женска' Девојки Висока Половината Мини Plaid Училиште Униформа Pleated Skater Тенис

Оценката:
DEN 370.80

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо квалитетен материјал,меки и удобни за вашата кожа.Увезени.Патент затворање.Pleated здолниште Со внатрешен shotrs, се избегнат непријатности.Сокриени Страна Патент со 2inch Еластична бенд за лесно да ги носат и максимална удобност.Карактеристики : Plaid, Висока Половината, А-Линија, Мини, Pleated.Plaid мини здолниште,супер симпатична и preppy,костим за на училиште,на улица надвор,everday повод и cosplay носат. ** Ве молиме проверете ја големината на табелата кога наредил.Ако сте меѓу 2 големини или имаат заоблен тело препорачуваме големината нагоре / Модел (Половината : 23", Колковите : 34") носи големина Медиум. -Кратки Здолништа за Жени Со Изграден Во Шорцеви : внатрешната обвивка шорцеви дизајн може да ви го чува од срам за време на вежбање.Исто така, тоа може да се вклопат за многу други прилики : скутери игра ,ноќта на Вештерките ,Божиќ,cosplay и така натаму.Како материјал е со висок квалитет ,на ткаенина е малку потежок, Навремено отпорни, тоа може да се мијат добро и pleats не излезе. -Pleated стил, skater дизајн, мини должина, единствен/ училиште здолниште солидна боја, здолниште ,чиста основните обичен здолниште ,класичен и модата. -На кратко здолниште е совршен за најгласен поборник cosplay , исто Така, многу мода девојка носат за тенис здолниште .Дури и повеќе, тоа е лесно да се совпаѓаат со други облека,како што се жените краток бела кошула ,Т кошула,џемпер ,безбол униформа и прекрасна чипка се облекуваат и така натаму. -Повод : Случајни/Училиште/office/Плажа/Партија/голф/Cosplay. -Ве молиме проверете ја големината на табелата кога наредил.Ако сте меѓу 2 големини или имаат заоблен тело препорачуваме големината up~~.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.