• Обновено
SELMAI Слатка Срцето Кошула Принцеза Plaid Нивоа Фустан за Мала Куче, Мачка Кутре Лето Тимови Свадба, Роденден Костим Yorkie Chihuahua Shih Tzu Облека

SELMAI Слатка Срцето Кошула Принцеза Plaid Нивоа Фустан за Мала Куче, Мачка Кутре Лето Тимови Свадба, Роденден

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Големина XS : Врат : 8.0"; Назад : 6.0"; Градите : 10.5"; за губење на 1.4-2.6 фунти.Симпатична plaid летен фустан е совршен прилог на вашиот стилски куче��s гардероба.Детални со Љубов печати и слатка срцето ангелските крилја, и два слоја plaid здолниште.Т кошула врвот и да се повлече-над дизајн нуди удобно и лесно се вклопуваат.Различни големини се со цел да се вклопи екстра мали раси на средни кучиња до 20 килограми.Почитувани клиенти,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем или прашање во врска со нашите производи или услуги, ние ќе направиме се што можеме да ви помогнеме!Големина Детали : Ова куче облека е играчка за мали кучиња или мачки под 20 фунти Големина XXS : Врат : 6.5 инчи; Назад : 4.5 инчен; Градите : 8.5 инчен; за губење на 0.55-1.3 килограми Големина XS : Врат : 8.0 инчен; Назад : 6.0 инчен; Градите : 10.5 инчен; за губење на 1.4-2.6 фунти Големина S : Врат : 9.0 инчен; Назад : 8.0 инчен; Градите : 12.5 инчен; за губење 2.7-4.4 фунти Големина M : Врат : 10inch; Назад : 9.5 инчен; Градите : 14.5 инчен; за губење 4.4-6.6 фунти Големина L : Врат : 11.5 инчен; Назад : 11.5 инчен; Градите : 16.5 инчен; за губење 6.6-9.4 килограми Големина XL : Врат : 12.5 инчен; Назад : 13.5 инчен; Градите : 18.5 инчен; за губење на 9.4-13 фунти Големина XXL : Врат : 13.5 инчен; Назад : 15.5 инчен; Градите : 20.5 инчен; за губење на 13-19.5 pounds Size Шема Покажува големината палета која одговара на вашиот сакан dog Always се погледне на големината на табелата или консултирајте се со нас пред ставање order Please овозможи доволен простор за да се лизга два прста помеѓу мерка лента и кучето е вратот и градите дебелина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.