• Обновено
NCAA Жените Tyger Знаме Џеб Резервоарот Врвот

NCAA Жените Tyger Знаме Џеб Резервоарот Врвот

Оценката:
DEN 230.40

Тековен
Во магацинот.

50% Полиестер, 37% Памук, 13% Rayon.Направени во САД или Увезуваат.NCAA Жените tyger знаме џеб Резервоарот. 50% полиестер/37 проценти памук/13 проценти Rayon.Свилен мека tri-мешавина тело. 100% памук џеб со Американското знаме печати.Опуштено се вклопуваат со лажичка деколте и назад.Покаже вашето училиште дух во овој NCAA Жените tyger знаме џеб резервоарот.Направени од 50% полиестер/37 проценти памук/13 проценти rayon, овој тенк карактеристики свилен мека tri-мешавина тело, 100% памук џеб со Американското знаме, печати и релаксирана се вклопуваат со лажичка деколте и назад.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.