• Обновено
Ranphy Новиот Лак Шарени Принцеза се Облекуваат за Мали Кучиња/Мачки Девојка Tulle Туту Здолниште Кутре Облека Симпатична Куќи за Лето Домот, Свадба Облека Облека Меур с

Ranphy Новиот Лак Шарени Принцеза се Облекуваат за Мали Кучиња/Мачки Девојка Tulle Туту Здолниште Кутре Облека

Оценката:
DEN 281.52

Тековен
Во магацинот.

Големина XS : Врат : 8.0 инчен; Назад : 6.0 инчен; Градите : 10.5 инчен; за губење на 1.4-2.6 фунти.Големина водат мали и околу 1-2cm неточноста поради рака мерка.Ве молиме да донесе мерка за вашето домашно милениче пред puchasing.Ретро елегантен фустан одлично за банкет,забава или свадба.Три бои и пет големини за избор.Тоа одговара за мали миленичиња куче/мачка : кутре,chihuahua,јоркшир,maltese,minpin,џек ressel,играчка poodle,bichon.Големина Детали : Ова куче облека е играчка за мали кучиња или мачки под 20 фунти Големина XXS : Врат : 6.5 инчи; Назад : 4.5 инчен; Градите : 8.5 инчен; за губење на 0.55-1.3 килограми Големина XS : Врат : 8.0 инчен; Назад : 6.0 инчен; Градите : 10.5 инчен; за губење на 1.4-2.6 фунти Големина S : Врат : 9.0 инчен; Назад : 8.0 инчен; Градите : 12.5 инчен; за губење 2.7-4.4 фунти Големина M : Врат : 10inch; Назад : 9.5 инчен; Градите : 14.5 инчен; за губење 4.4-6.6 фунти Големина L : Врат : 11.5 инчен; Назад : 11.5 инчен; Градите : 16.5 инчен; за губење 6.6-9.4 килограми Големина XL : Врат : 12.5 инчен; Назад : 13.5 инчен; Градите : 18.5 инчен; за губење на 9.4-13 фунти Големина XXL : Врат : 13.5 инчен; Назад : 15.5 инчен; Градите : 20.5 инчен; за губење на 13-19.5 pounds Breed препорачуваме : (за референца само) : Теди или Poodle Возрасни кучиња : некаде се земе M, L, XL Chihuahua Возрасни кучиња : некаде се земе XS, S или М Pomeranian Возрасни кучиња : некаде се земе S или М Минијатурни Schnauzers Возрасни кучиња : некаде се земе L или XLThe препорачуваме тежина е само за референца, ве молиме љубезно се земе мерка на вашето куче пред да се купи,ви благодариме.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.