• Обновено
CYHO Грб Ги Торба Нечистотија-Доказ, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење, 1100x600x3(MM), се Меша Боја, 3 Парчиња Скла?

CYHO Грб Ги Торба Нечистотија-Доказ, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот

Оценката:
DEN 712.80

Тековен
Во магацинот.

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека дише без посебен мирис.Не постојат брчки кога чување облека, која може да се задржи облека виси и да имате верзија.Тоа доаѓа со патент, која го подобрува стегање.Тоа е погодно да се чисти и може да се користи.Применливи Прилики : Спална соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење;Облека Продавница;Cloakroom;Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа;Куќи во Боја : Мешана Боја Материјали : Пластика, Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 342(G) Должина : 1100(MM) Ширина : 600(MM) Висина : 3(MM) Пакет се Вклучени : 3 парчиња Складирање Организација Dustproof Облека Опфаќа Карактеристики : Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна Тоа може да insulate прашина и задржи облека дише без посебен мирис не Постојат брчки кога чување облека, која може да се задржи облека виси и да имате верзија доаѓа со патент, која го подобрува стегање Тоа е погодно да се чисти и може да се користи На ткаенина се користи е погусто и има долга-услови услуга живот Со транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде чуваат облека производот е рабовите се фино направена, конците се рамни, и тие не се лесно да се падне Силен флексибилност, мека на допир Има отвор во горниот дел за закачалка да помине преку.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.