• Обновено
Виси Облека, Кеси се Покријат 24X48 Лесен Јасно Бел Костум Заштитник Капак (Пакување од 6) со Изучување Целосен Патент за Одговараат на Облека за Складирање Плакарот (24

Виси Облека, Кеси се Покријат 24X48 Лесен Јасно Бел Костум Заштитник Капак (Пакување од 6) со Изучување Целосен

Оценката:
DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

【БЕЗБЕДНО И ОБНОВЛИВИ】- јасно дише одговараат торба е перат и издржливи.Уште како нова по повеќе користи и за перење. 【Вредност Оброци】- Сет од 6 облека виси гардероба кеси, Тоа е совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Проѕирен патент дизајн, Облека, лесно може да се види и да се преземат надвор од поклопец. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА】- Нашата облека покрие облека торба се направени од издржлив мека PEVA, перат, лесни, дише, и животниот век употреба.Чувајте ги вашите алишта јасно. 【РАЗЛИЧНИ КОРИСТИ】- Грб опфаќа за плакарот со патент може да се користи за дома чување, облека изложба, перење и тоа може да ви помогне да се задржи формата на вашата облека без брчки. 【ПРОДАЖБА на УСЛУГИ】 – Тоа е нашата крајна цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги, па ff имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме не двоумете се да се сврти кон нас, ние секогаш сме подготвени да ви помогне!.Ако ви се допаѓа вашата облека, и сакате да ги задржите новите, само купи облека торба за вашата облека.Фустанот облека торба ќе го заштити вашиот облека за вас.Доволно флексибилен за да се свитлива, простор-чувар, совршен за патување.Идеална должина складирање на вашите костуми, кошули, фустани, leathers, блузи, furs,gown, спортски палта, долго зимско палто, Сезонски Јакна&Џемпер и многу повеќе!.Гардероба плакарот организатор заштедува простор, држи вашиот плакар уреден и организиран од страна на боја.Особено зима доаѓа,нашата облека поклопецот е совршен за да се соберат вашата облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.