• Обновено
ZLSP Три-Димензионални Облека прашина Маска, Перат Алишта прашина Торба, Виси Облеката Прашина Маска, Погоден за Фустани, Капути Јакни Плакарот Складирање (Големина :

ZLSP Три-Димензионални Облека прашина Маска, Перат Алишта прашина Торба, Виси Облеката Прашина Маска, Погоден

Оценката:
DEN 1656.00

Тековен
Во магацинот.

● Материјал : Висок квалитет Не-плетени ткаенини, трајни, анти-статички, обновливи и лесно да се чисти. ● Функција : Три-димензионални дебела облека перница може да ја спречи прашина, да се избегне брчки и исчезнува од облека, и нека ви каже збогум на неуредна гардероба дома.Кога ќе не им треба, вие само треба да се свитка нив, заштеда на многу простор. ● Различни големини и спецификации се достапни.Тоа може да се сместат облека на различни должини.Таа е погодна за сите облека, палта, кошули, панталони, итн.Можете да ги користите во гардероби, cloakrooms, облека изложбените салони, суви средства за чистење и на други места. ● Врвот отворање на прашина маска е погодно за закачалка да се помине преку тоа и не е лесно да се влезе прашина.Купите со Доверба : Обезбедува услугата, подготвени да ви послужи во рок од 24 часа.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било каква загриженост.Ние ќе се обезбеди навремена испорака и ќе ве информира за следење на информации.Бебе information Product име : три-димензионални крзно cover Material : PEVA+ Оксфорд cloth Features : мирис, перат, и сонце-dried Color : coffee Size : Среден и на долг стил 110*60*10см, продолжен стил 130*60*10см, екстра долг стил 150*60*10cm Clothes storage Transparent прашина маска, може да се сместат здолништа или долга облека well Garment Рек Cover Hung на облека rail Suitable за да виси на закачалка, dustproof, имајте облека уредни и clean Garment Облека Покрие Protector Wardrobe storage You може да висат вашата облека директно да се осигура дека вашата облека се ослободи од брчките и го направи гардероба повеќе чисти.Облека, Торби Виси Складирање Кеси Виси Облеката Торба Организатор Целосна должина јасно window You јасно може да се види содржината inside If ви се допаѓа овој производ, кликнете на "додајте количка" копчето, купување на нашите производи, ќе ви обезбеди со најдобрите шопинг искуство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.