• Обновено
CYHO Облека Торба Цврста,Мазна, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење, 900x590x100(MM), Сива боја, 1 Парче Складирање Ор?

CYHO Облека Торба Цврста,Мазна, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско

Оценката:
DEN 269.04

Тековен
Во магацинот.

Тоа може да се изолира влага, спречување на облека од добивање навлажни, и заштита на облека.Влага-доказ, без чуден мирис.Донесе три-димензионални дизајн за проширување на капацитет за складирање на облека.Постои патент на страната за лесно да ги земе и стави на облека.Чистење метод е во можност да бидат директно изми од машина за перење.Применливи Прилики : Спална соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење;Облека Продавница;Cloakroom;Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа;Куќи во Боја : Сива Материјали : Сатен Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 205(G) Должина : 900(MM) Ширина : 590(MM) Висина : 100(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Складирање Организација Dustproof Облека Покрие Карактеристики : Тоа може да се изолира влага, спречување на облека од добивање навлажни, и заштита на облека Влага-доказ, нема чуден мирис Донесе три-димензионални дизајн за проширување на капацитет за складирање на облека Не е патент на страната за лесно да ги земе и стави на облека За чистење метод е во можност да бидат директно изми од страна на перење машината, Притиснете од страна на вашиот раце да ги искористи воздух, или да користите прашина колектор за усогласување на воздушен вентил за да се издувниот воздух во оваа торба Со транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде чуваат облека Хардвер таписерии изработка, цврст и долг животен век На производот е исклучително направена и обновливи Тоа се чувствува дебели и текстура, која може да се спречи облека од брчки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.