• Обновено
Мажите слонова коска Солидна Фустан, Кошула

Мажите слонова коска Солидна Фустан, Кошула

Оценката:
DEN 454.56

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук.Копче затворање.Машина За Миење. 60% Полиестер - 40% Памук.Редовни Cut - Долг Ракав.Француски Ткаенината Конвертибилна исто така Копчето Ракави и Градите Џеб.Машина Перат И Лесно Железо.СЛОБОДЕН ИСПОРАКА НА СИТЕ КОШУЛА НАРЕДБИ.Овој француски Ткаенината конвертибилна фустан, кошула има традиционалните копчиња но, исто така, овозможува користење на ткаенината линк ако така сакаат .Направени со мешавина од 60% Полиестер - 40% Памук оваа кошула е исклучително мека и удобна.Лесно Железо.Продава во адвокатско продавници за $59.00.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.