• Обновено
Bluetooth Trackers Објект Locators за Клучеви,Паричници,Remotes Телефон Пронаоѓач Tracker Уред iOS и Андроид Компатибилни Smart Tracker Анти-Изгубени Кражба Уред Аларм Tracker Милениче Дете Ант?

Bluetooth Trackers Објект Locators за Клучеви,Паричници,Remotes Телефон Пронаоѓач Tracker Уред iOS и Андроид

Оценката:
DEN 1153.92

Тековен
Во магацинот.

Двонасочно Пребарување?Нашите клучни пронаоѓач е поврзан со телефонот преку Bluetooth и Стан.Може да се направи производ бипови да се најде вашите работи со вашиот телефон е стан?можете да двоен-клик theproduct е копче за да го предизвика вашиот телефон да ѕвони.Мулти-функција : Анти-изгубени алармот, следење GPS уред.Исто така, тоа може да потрае страшни широк агол selfies од вашиот предното или задното соочуваат со камери, Работи како далечински shutter за авто-портрет фати најсреќниот момент лесно.Мора да се има подароци за семејството.Двонасочно Пребарување : Нашите клучни пронаоѓач е поврзан со телефонот преку Bluetooth и Стан.Може да се направи производ бипови да се најде вашите работи со вашиот телефон е стан?можете да двоен-клик theproduct е копче за да го предизвика вашиот телефон да ѕвони.Компатибилност : поддршка за i OS и Android Телефон.Apple i OS Систем Треба да биде i OS 7.0 Систем или Погоре.Андроид Уреди 4.0 и Над Систем Верзија Ќе Работат.Клучот finde СТАН може да се Поврзе до 6 Уреди во Исто Време,Без Регистрација Задолжителни Сметка Пред употреба,Заштита на Вашата Приватност.Долго траење на Батеријата & Поддршка : Клучни пронаоѓач Дојде со батеријата CR2032 ,тоа може да се користи за 6 месеци.Живот-време за техничка поддршка.Ако имате прашања во врска со далечински пронаоѓач, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Производ перформанси опис 1. Сини заб поврзани со мобилен телефон, bidirection пребарување функцијата. 2. Под сини заб конекција, кога алармот се оди надвор од важи дистанца од 15 метри, алармот уред и мобилен телефон ќе аларм во исто време. 3. Локација tracker.Можете да ги најдете на последните престојуваат место на вашите лични предмети во вашиот мобилен телефон. 4. Не се наруши функцијата, може да се постави mute за период 5. Сини заб далечински shutter функција.Контрола на вашиот мобилен телефон и авто-портрет. 6. Контрола на глас снимка на мобилен телефон. 7. Компатибилен со i OS верзија 7.0 погоре и Android 4.4 верзија погоре, и телефони мора да бидат со сини заб 4.0 и погоре. 8. Еден мобилен телефон може да ги поддржи и да ја стартувате 3 анти-изгубени уреди во исто време.Пакет листата : Сини заб анти-изгубени уред, прирачник за Корисникот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.