• Обновено
GALEBOVA Студент ножици со Вертикална База,18cm (7), Повеќенаменски Ножици Сет,Децата Подароци,Ергономски Креативен Дизајн (Бисер Бели)

GALEBOVA Студент ножици со Вертикална База,18cm (7), Повеќенаменски Ножици Сет,Децата Подароци,Ергономски Креативен

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

7-инчен ножици, роман растенијата bionics дизајн, вертикална заштитна база, децата, исто така може да го користите.Едноставен дизајн вертикална украси во животот и на масите, достапен во 4 бои.Мулти-цел ножици, од нерѓосувачки челик, титаниум позлатен ножеви, ергономски облик на контрола рачка за удобно рака зафат и прецизна работа.Совршен за дом или канцеларија - Одлично за Училиштето, Училницата, Вештини може да се користат од страна на двете десно и лево раце корисници. -. -.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.