• Обновено
Електрични Ножици за Сечење Ткаенина Cordless Електрични Ножици Ткаенина Машина со 2 Ножеви (Розева)

Електрични Ножици за Сечење Ткаенина Cordless Електрични Ножици Ткаенина Машина со 2 Ножеви (Розева)

Оценката:
DEN 1173.60

Тековен
Во магацинот.

【Внимание】 : Кога ја користите режа, ве молиме долго притиснете го безбедносен прекинувач за 3 секунди, потоа притиснете го копчето start вклучите да работи.Секој пат кога ќе престанете да сечење, на режа автоматски ќе се исклучи, ве молиме не заборавајте да притиснете го безбедносен прекинувач пред употреба. 【Карактеристики】Ергономски дизајн на каросерија, удобно да се одржи.Едно-копче за почеток прекинувач, лесен за да го започнете ја вашата работа.Легиран челик сечилото : сечилото агол е 60°, од легиран челик ножот е остар и ефикасно, и може да се намали и меки и тврди материјали. 【Полнење на батеријата】 : Ова електрична режа има 1500m Ah батеријата во внатрешноста која може да се полни по употреба.USB кабел за полнење, константен напон и постојан струја, стабилна и брзо полнење. 【Широка примена】 : Ова електрична cordless режа има muti-функции и може да се намали на различни материјали, како што се крпа, тепих, кожа, картон, со завеса и така натаму.Тоа е погодно средство за дома или индустриски сечење. 【Пакетот вклучува】 : 1x електрични ткаенина режа, 2x ножеви, 1x полнач кабел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.