• Обновено
USAG U02070008 Електричар Ножици, Црвена

USAG U02070008 Електричар Ножици, Црвена

Оценката:
DEN 628.80

Тековен
Во магацинот.

Нерѓосувачки челични ножеви, мазна и стабилна.Мултиполарен сечење кабел капацитет до 15 мм дијаметар.Стакло натоварени technopolymer се справи со поотпорни на свиткување и до 80 кг.Екстра удобни отвори дури и со два прста.Се снабдува со појас за поддршка.На USAG 207 D електричар ножици е професионален производ со одлични перформанси.Благодарение на стабилна нерѓосувачки челични ножеви, тоа ви овозможува да бидете прецизни во соголување на кабли, но исто така и безбедно да се намали мултиполарен кабел до 15 мм во дијаметар.На рачки имаат одредена група на материјалот и специфичен дизајн кој гарантира отпорност на свиткување до оптоварување на 80 килограми.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.