• Обновено
G. S Комунални Болничар Завој EMT Shears Ножици Црна 7.5 ЕМС Спасување Траума

G. S Комунални Болничар Завој EMT Shears Ножици Црна 7.5 ЕМС Спасување Траума

Оценката:
DEN 1171.20

Тековен
Во магацинот.

G. s Инструменти Се Само Продаваат од Страна на Г. с Онлајн Продавница.Г.S Комунални Болничар Завој Emt Shears Ножици Црна 7.5" Емс Спасување Траума Најдобар Квалитет.Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Исто Како Слика.Г.S Комунални Болничар Завој Emt Shears Ножици Црна 7.5" Емс Спасување Траума Најдобар Квалитет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.