• Обновено
WiseWater 3 Ниво Возен Количка со Отстранлив Pegboard, Возен Комунални Количка со 8 Куки и Noiseless Тркала, Складирање Количка Организаторот за Статистика Кујна, Бања, Бела

WiseWater 3 Ниво Возен Количка со Отстранлив Pegboard, Возен Комунални Количка со 8 Куки и Noiseless Тркала,

Оценката:
DEN 1319.76

Тековен
Во магацинот.

✅ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE - Ова мултифункционален возен количка организатор е наменет за простор-за заштеда на енергија и лесен транспорт на многу места.На перфорирани кошница е направен од високо-квалитетни материјали и совршен за дренажа.Тоа нема да предизвика пукање и rusting и е сосема соодветна за влажна средина, како што се бања, кујна и перална.Покрај тоа, овој возен комунални количка исто така важи и за другите сцени, како на пример дневната соба, спална соба, и канцеларија. ✅ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ - На pegboard е поставен на половите на двете страни, наместо да виси на sidewall, па тоа не е лесно да падне.Кошница е направен од високо-квалитетни материјали, секоја кошница е доволно да издржи 35 кг.Густата двојно-цевка метална рамка е направен од високо-квалитет на јаглероден челик и прав обложени заврши која носи функција на анти- ' рѓа, водоотпорен, отпорно на гребење. ✅СИЛНА ЧУВАЊЕ - во Споредба со обичните складирање возен количка, нашата количка носи повеќе можности и различни во складирање.На страна панел, дизајн се состои од 2 перфориран челик pegboards, 2bins, и 8 куки, кои може да се соберат според вашите желби и потреби.Во прилог на екстра додатоци, кошеви (17x12.2x2.8 инчи) исто така да креирате изобилство складирање за да зачувате место. ✅ЛЕСНО ДВИЖЕЊЕ - Постојат 4 пластични casters, таа продолжува молчи кога се движат, и може да се ротира 360°. 2 lockable тркала овозможи стабилна запре.Претпријатието "U" форма се справи со е погодно да им помогнам на возен количка со тркала на било кое место или фиксна позиција. ✅ПРЕМИУМ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или било каков проблем при користење, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви даде 100% задоволително решение во рок од 24 часа.Лесно и брзо замена е загарантирана, ве молиме да бидат сигурни да се купи!.Ние додадени додатоци како што се pegboards, куки и кантите за количка.Тоа создава повеќе слободни и повеќе интересно персоналните DIY складирање, помагајќи ти да се реши повеќе дом складирање проблеми.На коли кошница е 0.08" дебел и да е притисок, отпорен, силен носечките, дише и вентилирани, и нема да се соберат вода.Совршен за влажни средини, како што се кујни и бањи.На висина помеѓу соседните кошеви е 13 инчи, големината на кошницата е 12.2 * 17 инчи.Големи објекти како што учебници и садови лесно може да се чуваат и да се преземат.По слој може да има до 35 раздразнените синдром на дебелото црево.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.