• Обновено
KPX Тенок Возен Складирање Количка Кујна Мали Полици Организатор со Casters Тркала Мобилни Бања Слајд Комунални Количка, Мала Полица за Перење Соба, Make Up, Дома, на Училиш

KPX Тенок Возен Складирање Количка Кујна Мали Полици Организатор со Casters Тркала Мобилни Бања Слајд Комунални

Оценката:
DEN 1380.00

Тековен
Во магацинот.

【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】Можете брзо да го инсталирате овој 3-Ниво бања складирање количка од себе и без никакви дополнителни алатка.Брзо и лесно snap чување полиците заедно собранието, само во неколку минути тркалање кујна количка ќе биде завршен. 【СИЛЕН КВАЛИТЕТ ВОЗЕН КОЛИ СО ТРКАЛА】тркалање складирање количка се направени од високо-одделение пластични shelving и силна нерѓосувачки челик карактеристики трајни и здрав, поддржува 25lb капацитет за секоја кошница.Пластична површина мешавини со канцеларијата оркестарот и помага да се спротивстави на chipping или гребење, може да биде практична полици за складирање. 【МУЛТИ-ЦЕЛ СКЛАДИРАЊЕ КОМУНАЛНИ КОЛИЧКА】кревет, полица количка дизајн со 4 лесно-лизгајте со тркала кои го прават тоа moveable од соба в соба.Се вклопува во мали или преполн спалната соба простори.Имајте мали предмети,растенија,книги,мобилни телефони, makeups.Домаќинство складирање количка погодна за перење складирање, канцеларија за складирање,библиотеки, кујна,младенче,icles,училници, и ученичкиот дом соби. 【ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ】ќе добиете moveable нови коли со тркала мерки 16" x 5" x 24" висока,а исто така со 6 екстра S куки за да виси созд дополнителен простор за складирање на вашиот дом.Mesh Кошница во облик на полиците се добри за дренажа,не е лесно да расте мувла и лесно да се чисти.Идеални да се перење количка,тоалет полица,dorm essentials, кујна essentials канцеларија организаторот. 【ДОПОЛНИТЕЛЕН ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】 Различен од другите тенок складирање коли, ние ги прошируваат големината на книгата кошничката и да се направи поголем простор за складирање.Ако имате било каков проблем со нашиот возен количка организатор, не се двоумете да не контактирате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.