• Обновено
Планината-Тоа! Возен Комунални Количка, Виткање и Расклопна Рака празна кутија со Капак на Тркала, 55 кг Капацитет

Планината-Тоа! Возен Комунални Количка, Виткање и Расклопна Рака празна кутија со Капак на Тркала, 55 кг Капацитет

Оценката:
DEN 2083.20

Тековен
Во магацинот.

РАСКЛОПНА ВОЗЕН РАКА КОЛИЧКА СО КАПАК – Лесни комунални рака камион совршен за движење на книги, од хартија, училница материјали, лични предмети, датотеката папки или намирници.Зачувај твојот грб и носи работи околу, со право алатка за работа.Совршен за употреба дома, канцеларија, бизнис, патување или шопинг.Нека нашата солиден dolly не кревање на тешки предмети.ПРЕМИУМ МОБИЛНИ КОМУНАЛНИ ГАЈБА И ДАТОТЕКА КУТИЈА– Изградена од солиден полипропилен случај и ' рѓа-доказ алуминиум справи и оценет да се одржи до 55 кг.Издржливи 3" дијаметар гумени тркала генерираат без шум и се тркалаат без проблеми.TELESCOPING РАЧКА – се Справи со телескопи до 34 инчи за практично ракување со товар.Рака зафат е contoured за удобност и додаде зафат сила.Гајба обезбедува 1.2 кубни метри на затворен карго простор.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Тркалање расклопна dolly се развива лесно во секунди за употреба.Чекор 1 : ја Извадиме рачката.Чекор 2 : Unclamp и се одвиваат на страничните ѕидови.Чекор 3 : Повлечете надолу дното на гајба.Додадете оптоварување и навалување на dolly назад за да почне да се движи.Доаѓа во фрустрација-слободен пакување.Нема собрание потребно.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ – Огради надолу рамни за лесен транспорт и чување во возила, под кревет, во плакарот, складирање соби или гаражи.Укината димензии на лични количка е 16.5 во Висока x 16 во Широк x 3 во Длабока.Тежина Капацитет : 55 кг.Складирање Волумен : 1.2 кубни метри.Производ Димензии (укината) : 16.5 x 16 x 3 инчи.Производ Димензии (ширевте) : 33.75 x 15 x 13 инчи.Материјал : Алуминиум рачка, Полипропилен случај.Планината-Тоа!расклопна рака количка помага носат стока без да се предизвикува непотребно стрес на грб, раце и одмор на вашето тело.Користете го за да го носат датотеки, книги, канцелариски материјали, прехрамбените производи или алатки.Тоа е разноврсна, лесни и солиден инструмент за секој ден употреба.Овој лесен возен комунални количка огради за лесно stowing.Можете да ја сместите во багажникот на вашето возило, под кревет, во плакарот, складирање соби или гаражи.Кога се распадна тоа мерки 16.5 x 16 x 3 инчи.Се развива во секунди и обезбедува 1.2 кубни метри на просторот.'Рѓа-доказ Алуминиум telescoping се справи и полипропилен телото го прави солиден и издржливи.Неговата сметководствена капацитет од 55 кг, го прави вашиот одат на превозникот за секоја задача.Премија 3 инчен дијаметар гумени тркала тек лесно на било која површина.Капакот служи како седиште или чекор столица.На telescoping се справи може да се прошири до 33.75 инчи од земјата и дршката е покриен со contoured пластика за леснотијата на користење и удобност.Спецификација На Производот : .Тежина Капацитет : 55 lbs Storage Волумен : 1.2 кубни метри.Производ Димензии (укината) : 16.5 x 16 x 3 inches Product Димензии (ширевте) : 33.75 x 15 x 13 inches Materials : Алуминиум рачка, Полипропилен случај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.