• Обновено
VEVOR Комунални Количка со 2 Полици Полица од Нерѓосувачки Челик со Тркалање Тркала Количка Комерцијални Тркала Стоматолошка Лабораторија Количка Комунални Услуги (

VEVOR Комунални Количка со 2 Полици Полица од Нерѓосувачки Челик со Тркалање Тркала Количка Комерцијални Тркала

Оценката:
DEN 3888.00

Тековен
Во магацинот.

Премиум Квалитет : Лабораторија количката е направена од дебел нерѓосувачки челик материјал, анти- ' рѓа, киселина, и алкално отпорни, издржливи.Нерѓосувачки челик е лесно да се чисти и disinfect.Нерѓосувачки челик количка може да се поедностави вашата секојдневна работа, и да се постигне функционалност и удобен операција. 2-Слој x15.6x33.15. Макс Вчитување Капацитет:100 KG/220 LB. 1 x Лабораторија Количка.Лабораторијата количка е направен од дебела нерѓосувачки челик материјал, се ' рѓа-доказ и издржливи, може да се поедностави вашата секојдневна работа, и да се постигне функционалност и удобен операција.Заштита железнички дизајн спречува уредот од паѓање.Ролери автомобил е дизајниран со четири 360° ролки, од кои две имаат нога сопирачки.Лесно да се движите.Количка е погодна за лаборатории, Бањи, салони за убавина, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.