• Обновено
EasyGo Возен Количка Виткање Намирници Шопинг Кошничка Перење Кошница Возен Комунални Количка со Тркала – Отстранлив Платно Торба - Обратно Тркала & Задните Сопирачк

EasyGo Возен Количка Виткање Намирници Шопинг Кошничка Перење Кошница Возен Комунални Количка со Тркала – Отстранлив

Оценката:
DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

EASYGO ВИТКАЊЕ ДИЗАЈН – Силна X-виткање стабилна челик дизајн го прави овој количка лесно да се свитка, управува и продавница.Лесно зафат се справува овозможи подобра контрола при миење и носење.Тестиран и докажан дизајн го прави овој најлесен комунални количка да ја запази големи количини на намирници, перење или материјали и лесно може да се вклопи во багажникот на автомобилот или плакарот.ПЛАТНО ТОРБА КАРАКТЕРИСТИКИ – Тешки платно торба ќе не солза или да се пробие кога складирање на вашите предмети.Пати во текот размавта штити предмети од сонце и вода штета.Платно Торба може да биде лесно да се отстрани и транспорт предмети од пораби во справува кога не сакајќи да го користите рамките на количка.ТРКАЛА и СОПИРАЧКИ – Гума упатуваа е висока густина пена.Предни тркала се двојно завртување но, исто така, може да се заклучи на своето место за поголема стабилност за стари лица.Задните тркала се заклучува во место за подобро управување и систем за сопирање па количка нема да се тркалаат подалеку на падините и планините кога утовар и истовар.ТОРБА НОСИТЕЛИТЕ – Платно торба е опремен со (2) пластична кеса носители кои овозможуваат кревка предмети, како јајца, леб, овошје и зеленчук, за да висат надвор пред количка толку потешки предмети во количка не може да ги оштети нив.EASYGO ВИТКАЊЕ ДИЗАЈН – Силна X-виткање стабилна челик дизајн го прави овој количка лесно да се свитка, управува и продавница.Лесно зафат се справува овозможи подобра контрола при миење и носење.Тестиран и докажан дизајн го прави овој најлесен комунални количка да ја запази големи количини на намирници, перење или материјали и лесно може да се вклопи во багажникот на автомобилот или плакарот.ПЛАТНО ТОРБА КАРАКТЕРИСТИКИ–Тешки платно торба ќе не солза или да се пробие кога складирање на вашите предмети.Пати во текот размавта штити предмети од сонце и вода штета.Платно Торба може да биде лесно да се отстрани и транспорт предмети од пораби во справува кога не сакајќи да го користите рамките на количка.ТРКАЛА и СОПИРАЧКИ – Гума упатуваа е висока густина пена.Предни тркала се двојно завртување но, исто така, може да се заклучи на своето место за поголема стабилност за стари лица.Задните тркала се заклучува во место за подобро управување и систем за сопирање па количка нема да се тркалаат подалеку на падините и планините кога утовар и истовар.ТОРБА НОСИТЕЛИТЕ – Платно торба е опремен со (2) пластична кеса носители кои овозможуваат кревка предмети, како јајца, леб, овошје и зеленчук, за да висат надвор пред количка толку потешки предмети во количка не може да ги оштети нив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.