• Обновено
Бебе Носната Aspirator, Водоотпорен Монтажни Меки Силиконски Носот Морон Почиста за Деца(Сина)

Бебе Носната Aspirator, Водоотпорен Монтажни Меки Силиконски Носот Морон Почиста за Деца(Сина)

Оценката:
DEN 378.00

Тековен
Во магацинот.

НИСКО ниво на БУЧАВА - Тоа не влијае на спиењето, е стабилна и сигурна и не му наштети на нос, не го попречуваат бебето од спиење, им помогне на бебињата дишат подобро и спие добро и без иритација или алармантна.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - меки силиконски вшмукување млазницата не содржат штетни материи, безбедно и флексибилни, го штити бебето е деликатна кожа, и е отпорна на висока температура од 100 степени, да се варат и дезинфицираат.СИЛНА ВШМУКУВАЊЕ - максимално вшмукување моќ е 65 Kpa, и вшмукување моќ лесно може да си го цица далеку дебели секрети, ниско ниво на бучава, долг живот, и големи вшмукување моќ.МОНТАЖНИ - На монтажни совет за полнење прави чистење и дезинфекција напор, ефективно избегнување на орален контакт, спречување на крстот‑инфекција, и ставање на повеќе хигиенски и лесен.ВОДООТПОРЕН И ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Само ја отвори слуз колекција првенство и исплакнете со топла вода, никогаш не грижете се повторно за изложување на вашето бебе да бактерии.Пакет Листа : 1 x Носната Aspirator 1 x Полнење преку USB Кабел 1 x Прирачник 1 x Резервни Млазницата Како да го Користите : Пред употреба, се потопи во отворот во топла солена вода за 10 минути за дезинфекција, потоа инсталирате на носната aspirator според инструкциите, за потоа да сврти на прекинувачот, и да почне да си го цица на носот и booger од ѕидот на носната шуплина.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Носната Aspirator Материјал : Пластични Производ Функција : Батерија Анти Обратен Проток Snot Вшмукување Уред Изграден во Литиум Батерија : 500m Ah (Превезува со Изграден во Батеријата) Карактеристики на Производот : Храна Одделение Силиконски, USB Полнењето, Силна Вшмукување.

Параметри на производот

Item Type:
Baby Nasal Aspirator
Material:
Plastic
Product Function:
Rechargeable Anti Reverse Flow Snot Suction Device
Built in Lithium Battery:
500mAh (Shipped with Built in Battery)
Product Features:
Food Grade Silicone, USB Charging, Strong Suction

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.