• Обновено
Миленичиња Куче Облека Одговараат На Памук Куче Принцот Одговараат На Божиќ Куче Се Облекуваат Костим

Миленичиња Куче Облека Одговараат На Памук Куче Принцот Одговараат На Божиќ Куче Се Облекуваат Костим

Оценката:
DEN 859.20

Тековен
Во магацинот.

Усвојување на премиум квалитет памучна ткаенина која е удобно и дише, ќе не боли куче на кожата.Класичен и секојдневен стил се направи кучиња повеќе атрактивни.Удобен одговара, лесно да се носат и полетување.Совршен за секојдневното одење активности на отворено пешачење.Помага да се задржи топло во пролет и есен и штити од комарец каснувања и отстранување на влакна во текот на летото.Ве молиме проверете ја големината информации внимателно,Ако мерењата се 'помеѓу" двете големини, изберете поголем големина.Ве молиме обидете да го чистите од страна посебно.Како да се измери куче големина?Градите : мерење на thickest дел на градите, додадете 1 инчен ќе биде подобро. (Обично зад двете нозе)Должина : Бидете сигурни дека вашето куче стои правилно, не седејќи или лежејќи.Мерка заедно кучето е ' рбетот од базата на вратот да 2 инчен пред база на опашката.Вратот : на дебелина на врат, додадете 1 инчен ќе биде подобро.Забелешка : Ако вашето куче е голем градите, долга коса, или во висока крајот на големината, можете да ги нарачате на следниот поголем големина за да се обезбеди удобно се вклопуваат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.