• Обновено
Lrxhy Миленичиња Нокти Clipper, Домаќинство, домашни Миленичиња Нокти Електрични Помине Clipper Мачка Куче Помине Clipper Милениче USB Полнење Тример,Розова

Lrxhy Миленичиња Нокти Clipper, Домаќинство, домашни Миленичиња Нокти Електрични Помине Clipper Мачка Куче

Оценката:
DEN 1608.00

Тековен
Во магацинот.

Ова домашно милениче помине clipper е вашето куче или мачка револуционерна помине ножици, кои совршено се менува вашето домашно милениче во најновите и најбрз начин, без болка да се направи вашето домашно милениче нокти трим елегантни и мазна.Нашите батерија куче помине тример вклучува USB кабел за лесно да ги користите без да се грижиш за батеријата контаминација.Ви овозможува да им помогне на вашето куче намали ноктите на движење.Миленичиња нокти trimmers се достапни за лево и десно раце корисници.Со нашите миленичиња нокти clippers, можете лесно може да го намали вашето куче, мачка или други животни.Остри куче помине clippers и trimmers може брзо да се намали миленичиња нокти.Само го дофати домашно милениче шепи, најдете агол да се намали на ноктите, и можете да направите прекрасна ноктите средување на работа себе!Ова е совршен нокти измена алатка за мали и средни домашни миленици!.Ние секогаш сме посветени во обезбедување на најдобра услуга за нашите клиенти.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ви благодариме.Име на производ : Пет Grinder Product големина : 12.3*3.5 cm Product материјал : ABSSuitable за домашни миленици : заедничка домашни миленици, како кучиња и cats Product боја : црна, сина, pink Rated напон : 3 V Номинална влезна моќност : 15 W.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.