• Обновено
FUYEZIODog и Мачка Помине Trimmers, Лесен-за-Користење Куче Помине Trimmers и Ноктот Trimmers, Најсоодветен Миленичиња Нокти Trimmers за Животни, Сина и Розева,Сина

FUYEZIODog и Мачка Помине Trimmers, Лесен-за-Користење Куче Помине Trimmers и Ноктот Trimmers, Најсоодветен

Оценката:
DEN 1411.20

Тековен
Во магацинот.

Материјал : не ' рѓосувачки челик + гума, пластични + ABS остри ножот е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Слободен нокти датотека ви овозможува да полски остар ноктите.Безбедност за заштита на дизајн : безбедноста запре нож во голема мера го намалува ризикот од кратки нокти.Анти-лизга се справи со дизајн : На ергономски дизајниран против пролизгување се справи со е силна, лесен и удобен.Ако имате било какви прашања во врска со горенаведените производи, ве молиме да се консултирате со нас.Име на производ : Анти-поздравниот помине clippers Product материјал : не 'рѓосувачки челик + гума, пластични + ABSProduct големина : 9 * 12 * 4 CMLiner материјал : високо квалитетен не' рѓосувачки steel Handle материјал : TPE & ПП заштита на животната средина material Color : розова и blue Style : слободен size Scope на примена : мачки, puppies Manicure method1. Намали ноктите на секои 1-2 weeks2. Пред нокти, внимателно се набљудуваат на крв линија позиција на домашно милениче бела nails3. Црни нокти, само треба да се намали на предниот дел на fingertip4. На исечените нокти може да се користи со седење knife Packing листа : 1 помине clippers.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.