• Обновено
SSKGZ Мултифункционален Домаќинство Ноктот Чекан со Магнетни Помине Чекан

SSKGZ Мултифункционален Домаќинство Ноктот Чекан со Магнетни Помине Чекан

Оценката:
DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

Висок јаглероден челик и силна железо absorbability, лесно да чукнам и се повлече.Лесни, висок јаглероден челик глава за снајперист-контролирани замав.Магнетни помине стартер за лесно, еден раце помине поставеност.Ballistically избалансирани за максимално удираат моќ,Шок-апсорбирање, прецизност и точност и помалку осилото.Се користи за декорација, дома, во итни случаи бегство, инсталација, столарија, итн.Со удобноста зафат се справи и криви ноктот дизајн, овој чекан е совршена алатка за изградба на мали maintenances, зграда, дограма, дома поправка, вадење или отстранување на ноктите, виси предмети за домаќинството и дома, DIY проекти.Со широк спектар на функции, ова е идеална алатка за вашиот дом потреби.УДОБНОСТА ЗАФАТ РАЧКА - перница контрола на рачката овозможува еластичност бариера за справување со тешки работни места.Лесно поврзување на рачка за удобен контрола, точност, и шок апсорпција додека работите!ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Должина : 11.8 инчи.Тежина : 13oz.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.