• Обновено
480 Парчиња 2 Стилови XXL Екстра Долги Нокти Совети Балерина Ковчег Помине Совети Заострените Плоштадот Помине Совети Јасно C Крива Помине Совети Долга Права Плоштадо

480 Парчиња 2 Стилови XXL Екстра Долги Нокти Совети Балерина Ковчег Помине Совети Заострените Плоштадот Помине

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Долги нокти дизајн : должината на нашите 2 стилови помине совети е XXL со голем средување на просторот; должината е доволно за да можете да ги менувате формата или должината на вашите нокти според сопствените потреби, и удобен за вашата DIY ноктите.Она што ќе добиете : ќе добиете 2 стилови C крива помине совети, вклучувајќи ковчег и квадрат, 240 парчиња за секој стил, 480 парчиња во вкупно, тие се ставени во 2 парчиња акрилик кутии за да ги задоволат вашите различните потреби; 3 Сунѓерот нокти датотеки се предвидени, погодно за вас за да ја датотеката и притиснете на вашите нокти.не донесе голем товар за вашите нокти; Тие се сигурни, не е лесно да се пробие и да падне, може да трае околу 3-4 недели, за да се направи вашите нокти изгледаат природно и убава.Различни големини : 2 стилови на ноктите совети се достапни во 12 големини, 10 парчиња за секој големина; Според бројот 0-11 на кутијата, само изберете големина што одговара на вас, погодно за вас за да скратите и обликот на должината и големината на вашите нокти.Широк апликации : нашата XXL C крива јасно помине совети се многу погодни за нокти салони и DIY семејство помине уметност; Тие, исто така може да се примени и на некои формални прилики, како што се свадби, танци, датуми, ноќта на Вештерките, Божиќ и така натаму.Погоден за домашна употреба : имаме доволно јасно лажни нокти совети за да ги задоволат повеќето видови на DIY ноктите дома, кој не само што може да даде целосна претстава за вашата креативност, но исто така да зачувате вашето време.Слатки подароци : Нашата половина покрие лажни нокти совети може да се даде како подарок за вашата сопруга, девојка и семејство за Денот на Вљубените, на Божиќ и на други значајни фестивали, ќе им помогне да се создаде многу атрактивна нокти.Како да го користите : Датотека страни и cuticle област за точна одговара со нокти стап.Чисти ноктите на било полски масло со acetone-базирани полски смена.Одберете ја точната големина на нокти, за секој прст.Се применуваат лепак за нокти.Се применуваат тенок слој од лепило за нокти.Со почеток во cuticle, притиснете на за 5 секунди.Датотеката и обликот на вашите нови нокти, ако е потребно.Карактеристики : Материјал : АБС Боја : транспарентна Големина : како слики прикажани Пакет вклучува : 240 x Ковчег помине совети со кутија 240 x Заострените плоштадот помине совети со кутија 3 x Сунѓерот нокти датотеки Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.