• Обновено
Doublx Црни Нокти Clipper Колекции Не Заплисне – не ' Рѓосувачки Челик Ноктите, Пети Ноктите Clippers, Нокти Датотека Остар Ноктите Машина Тример Сет (2 ПАРЧИЊА)

Doublx Црни Нокти Clipper Колекции Не Заплисне – не ' Рѓосувачки Челик Ноктите, Пети Ноктите Clippers, Нокти

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

[Не Заплисне Дизајн] : Нови Нокти Clippers дизајниран со catcher за да се спречи ноктите од јавните насекаде во процесот на ноктите клипинг, овие може да се задржи вашата соба чисти и да ви даде добар, не-хаос во животот!. [Ергономски Дизајн и Не се лизга Функција] : Нашата помине clippers, со зголемена долго се справи со дизајн правење на маникир полесно, против пролизгување дизајн на рачката е одлична за испотени рака.Нема повеќе потреба да се грижите лизгање надвор и повреда на ноктите.И на нашите нокти clippers имаат мал, но многу корисни изградена-во метал нокти датотека.Тие се одлични за мазнење на нерамни рабови по клипинг и многу лесен за употреба. [Здрав Нерѓосувачки Челик] : Овие Нокти Clippers направени со здрав цинк легура од не ' рѓосувачки челик прецизност ножеви и Анти-Лизга рачката, силен, издржлив и rustproof.Се обезбеди траен.ви овозможува да далечни од свиткување и лизгање проблеми. [Функција и пакување] : Ултра-остри сечење на работ прецизно сечење, прст и пети независни специјални алатки, ефективно избегнување на се шири и инфекција од бактерии.Дизајниран со отвор за копче синџир преносни за секојдневна мулти-предложи употреба.Сребро мат калај кутија, прекрасен изглед, одлична квалитет, семејство, патувања, отворено, подароци, совршена алатка за мажите и жените. [Не Грижете Шопинг] : Нашата Помине Clipper Поддршка на Корисниците Тим нуди 24 часа на стручната служба, од 30 дена целосна наплата, и 365 дена техничка поддршка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.