• Обновено
SurgeHai Помине Clipper Сет, од не ' Рѓосувачки Челик Нокти Комплет со Ноктот Clipper, Нокти Датотека, Cuticle Тласкач, Веѓа Клип, Уво Лажица и Патување Случај, Сет од 5 (Сребрена)

SurgeHai Помине Clipper Сет, од не ' Рѓосувачки Челик Нокти Комплет со Ноктот Clipper, Нокти Датотека, Cuticle

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

* Мулти-Функционални Помине Нега на Сет : Вклучува Помине Clipper, Уво Трансферот, Нокти Датотека, Веѓа Клип, Cuticle Тласкач и Патување Случај (Цилиндрични, малку поголем од кармин). * Лесен за Носење и Чување на : Ноктите Clipper Поставите доаѓа со Цилиндрични Патување Случај.На сите Нокти датотека алатки се вклопува во компактен Патување Случај, лесен за складирање и за носење, и заштедува простор, совршен за патување и во секојдневниот живот!. * Матирано Површина, Удобно да го Користите : ноктите clipper собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, издржлив и лесен.Површината на сите нокти датотека tools е матирано, кој е удобен за користење. * Остар жилет & Криви Edge : Криви на работ беше полумесечина лак, се одговара на обликот на ноктите.Ноктите се елегантни и мазна по клипинг, со не повеќе кинење или грапав ноктите. * Одличен подарок за семејството, постари и пријател.Ноктите средување на собата со компактен Цилиндрични Патување Случај е модерен, елегантен, практични и популарна со семејствата и пријателите, и на мажите и на жените.Нерѓосувачки челик ноктот грижа clipper колекции не само ноктите грижа tools, но исто така и на најдобрите подароци за вашите семејства и пријатели.Лесно да се Носат и Продавница.Матирано Површина, Удобно да го Користите.Ноктите Clipper Сет од 5 Вклучува Помине Clipper, Уво Трансферот, Нокти Датотека, Веѓа Клип, Cuticle Тласкач и Цилиндрични Патување Случај.На сите Нокти датотека алатки се вклопува во компактен Патување Случај кој со спирала-топ цевка.На Цилиндрични Патување Случај е малку поголем од кармин.Лесен за складирање и за носење, и заштедува простор, совршен за патување и во секојдневниот живот!.Површината на ноктите датотека tools е матирано, кој е удобен за користење.Ноктите clipper собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, издржлив и лесен.На Цилиндрични Патување Случај е малку поголем од кармин, компактен и лесен за носење.Ергономски дизајн, е потребно помалку рака сила за да се сече ноктите. 25°криви ножот може прецизно да се намали ноктите, криви работ беше полумесечина лак, се одговара на обликот на ноктите.Страни Текстури да поднесе Нокти, многу полесно &Тесно & Мазна.Остри средување на вилушка, тоа одзема сите оние straggly парчиња сува кожа околу вашиот кутикулите по туш.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Не се лизга Матирано површината обезбедува удобен зафат и голема контрола.Овој повеќенаменски tweezer има совршено подреден во средина чудни совети и зголемена грчевито држејќи се за површината.Лесно да се Носат и Продавница.Матирано Површина, Удобно да го Користите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.