• Обновено
Cffdoijzd Помине Clippers, Од Не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers Ноктот Ноктот Clipper Ноктите Машина (Боја : 1)

Cffdoijzd Помине Clippers, Од Не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers Ноктот Ноктот Clipper Ноктите Машина (Боја

Оценката:
DEN 471.60

Тековен
Во магацинот.

▲Со нашите ергономски дизајнирани нокти clippers, нокти никогаш не е проблем.Рачката е дизајнирана за да биде малку подолго за да се обезбеди удобност при средување на ноктите. ❤Повеќето Единствена Функција на Аглеста Clippers е да се Намали На Ноктите.Семејство, патувања, подароци, добра алатка за мажите и жените. ❤Ергономски : Ноктите clippers, со зголемена долго се справи со дизајн правење на маникир полесно,против пролизгување дизајн на рачката може да ви помогнат подобро да се одржи на ноктите clippers. ❤Нема повеќе потреба да се грижите лизгање надвор и повреда на ноктите.Лесно дршка на менувачот и не се лизга мат финиш дизајниран за најдобра прецизност и контрола. ❤Здрав изградба : Дизајниран со нерѓосувачки челик прецизност ножеви и Анти-Лизга рачката.Токму усогласени нерѓосувачки челични ножеви, затворен ротација axises.Осигурете се долготрајни.Тип : Ноктите Clipper Material : Нерѓосувачки Steel Optional тип : 1,2,3 Боја : Black Size : стан.6.2 x 1.2 см / 2.44 x 0.47in6 x 1.2 см / 2.36 x 0.47in8cm / 3.14 in Quantity : 1 компјутер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.