• Обновено
Foot Spa со Топлина и Масажа и Џет, 16 Моторните Shiatsu Масажа Ролки, 2 Пченка Масажа Ролки, Педикир Нога Впие со Автоматско Pumice Камен, Прилагодлив Време и Temp, Мулти-Режими на

Foot Spa со Топлина и Масажа и Џет, 16 Моторните Shiatsu Масажа Ролки, 2 Пченка Масажа Ролки, Педикир Нога

Оценката:
DEN 2392.56

Тековен
Во магацинот.

【Целосно Автоматски Масажа】Две-вид на електрични нога масажа ролки(нагоре-надолу shiatsu и пченка ролки), 3 масажа режими во различни фреквенција, заедно со екстра 75 масажа јазли, обезбедување на луксузни нога спа масажа и разрешување на тензијата & замор ефикасно. 【Брзо Греење & Температура Одржување】температура на Водата може да се постави од 35℃ 48℃ (95°F~118°F), 10~60mins тајмер, speedily топлина до вашиот удобно температура и одржува вода temp.Се каже не на постојан топла вода фрлаат и прегратка на удобен, добра нога спа бања.Карактеристики се прегрее Заштита, ова нога massager спа машина е придвижуван од 500 W со прегреат заштита, добра за безбедност и квалитет. 【Моќен Меур Авиони & Моторните Pumice Камен】се Подигне нога уживање искуство на рецка со џакузи-како меурчиња, заедно со саканата спа материјали, како морска сол, масло од чајно дрво за продлабочување на одмор.Во прилог со моторизирани pumice камен за помагање на slough исклучување calluses и corns, подмладување на подножјето на кожата. 【Лесно Чистење & Продавница】Овој загреан нога спа дојде со 4 универзална тркала( две од нив со заклучување за да го Поправи позиција) и сметководствена рачка за слободен движат и одредување, на цевка за дренажа на испразнете го резервоарот и монтажни слив поклопец за меморија.Производ големина : 16.9"(L) x 13.7"(W) x 12.2"(H). 【Одличен Подарок】Подобрување на квалитет спиење и смирување уморен нозе, да се направи сите тензии од ден се стопи.Ова нога бања massager со топлина и масажа се вклопува удобно до Мажите нога големина НАС-14. Идеален за лична употреба и како подарок за членовите на семејството или пријателите.На одводни цевки за да ја испразните на резервоарот, наместо на фрлаат.Овој загреан нога спа дојде со 4 универзална тркала( две од нив со заклучување за да го Поправи позиција) за слободен движат и одредување.На вршење на рачка за лесно движење.на монтажни слив маска за прашина-доказ и складирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.