• Обновено
ZOUSHUAIDEDIAN Foot Spa/Бања Massager,со Меурчиња, Нога Бања Massager, Олеснување на Нога Притисок, Дома Уморни Нозе Стрес Олеснување

ZOUSHUAIDEDIAN Foot Spa/Бања Massager,со Меурчиња, Нога Бања Massager, Олеснување на Нога Притисок, Дома Уморни

Оценката:
DEN 2831.52

Тековен
Во магацинот.

★ Двојно нога бања, комплетна изолација покривање, змеј ноктот раката масажа, shiatsu масажа, екран на допир, меур влијание, електрични таи чи масажа, температура прилагодување, редовни нога бања, зголемената барел, еден копчето отвори, Hydroelectric изолација. ★ Подножјето бања може да биде целосно влажна, промовирање на метаболизмот, убава, олеснување на замор, подобрување на спиење и да се задржи топло.Топла вода може да се ублажат болката и нога замор, се промовира циркулацијата на крвта, се будам и мускулите.Можете да се одморите и да си среќен. ★ Водоотпорен со голем екран на допир, нога бања комплет, автоматски drainer, нога бања и нога третман за брз старт безбедност self-тест, лесно да се движите, погоден за средовечни и постари луѓе. ★ PP пластика, без мирис, нетоксичен, добра електрична изолација, термичка отпорност, отпорност на корозија, ниска густина, може да се користи во подножјето на пена. ★ Фокусот на продавницата е на клиентите искуство.За вашиот подобро користење, не сме се работи напорно.Ако има било какви проблеми, ние ќе ги реши овие проблеми за вас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.